Dariusz Henczel

Dariusz „Wodzu” Henczel

Dariusz „Wodzu” Henczel to doświadczony zawodowy muzyk, znany ze swojego wszechstronnego talentu jako perkusista. Jego muzyczna kariera obejmuje udział w kilku znaczących zespołach, takich jak Oddział Zamknięty, Old Breakout, Genoside oraz projekt solowy pod nazwą WODZU.

W roli muzyka sesyjnego współpracował z wybitnymi artystami, m.in. Kasią Kowalską, John’em Porterem, Jarkiem Waikiem, Bogdanem Lewandowskim oraz Jackiem Skubikowskim, co świadczy o jego uznanym miejscu w polskim środowisku muzycznym.

Jego pasja do muzyki objawia się również w roli właściciela „Szkoły Rocka” w Warszawie. Jako lider tej instytucji, umożliwia stacjonarnym uczniom rozwijanie swojego talentu muzycznego pod okiem doświadczonych nauczycieli, którzy są czołowymi postaciami polskiej sceny muzycznej.

Należy podkreślić, że Dariusz „Wodzu” Henczel ma na swoim koncie liczne solowe projekty, a jego najnowszy album zatytułowany „Samo Życie” jest dowodem na artystyczną głębię i wszechstronność tego utalentowanego muzyka. Jego wkład w polską scenę muzyczną pozostawia trwały ślad, a „Szkoła Rocka” stanowi nie tylko miejsce nauki,
ale również przestrzeń inspiracji dla kolejnych pokoleń muzyków.

Kursy Dariusza

Widok

od

25.00

PLN

Zamów

Copyright © 2022 vabika.pl  | Polityka prywatności | Regulamin