Piotr Wójcicki

Absolwent Wydziału Edukacji, Interpretacji i Jazzu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie gitary elektrycznej, oraz Prywatnej Szkoły Muzyki Rozrywkowej „Nice Noise” w Katowicach, w której był później również wykładowcą. Aktualnie wykładowca w Śląskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej – Centrum Muzyki Nad Rawą w Katowicach.
Kompozytor i gitarzysta. Tworzy eklektyczną muzykę instrumentalną łączącą elementy jazz rocka, muzyki fusion i rocka progresywnego. Na koncie ma trzy autorskie albumy: „Magnetyczny Moment Protonu”, „Secret World of Numbers”, „Moon City”.
Autor szkoły DVD „ABC Gitarowej Improwizacji” (obecnie dostępnej także jako kurs online) oraz podręcznika „Szkoła Gitarowej Improwizacji”. Obie publikacje wydane przez Wydawnictwo Muzyczne Absonic.
Piotr Wójcicki posiada swój zespół (kwartet lub kwintet, w zależności od konieczności), który na koncertach wykonuje jego autorski repertuar, głównie z jego trzeciej płyty CD „Moon City”, nagranej przy udziale znakomitego pianisty, aranżera i producenta muzycznego Krzysztofa Herdzina, oraz czołowych polskich muzyków jazzowych: basisty Roberta Kubiszyna i perkusisty Cezarego Konrada. Na płycie zagrał również zjawiskowy altowiolista Tomasz Kukurba.
Aktualnie trwają prace nad kolejną, czwartą autorską płytą Piotra oraz kolejnymi podręcznikami.

  • Dostęp 24/7
  • Materiały video
  • Certyfikat ukończenia kursu
  • Wsparcie nauczyciela
  • Dostęp do FB społeczności

Kursy Piotra

Widok

Kategorie:

Jeżeli chcecie rozpocząć swoją muzyczną przygodę z gitarą, lecz nie wiecie od czego zacząć, to ten kurs gry na gitarze online od podstaw jest zdecydowanie dla Was. „ABC Gitarowej Improwizacji”…

od

25.00

PLN

Zamów

Copyright © 2022 vabika.pl  | Polityka prywatności | Regulamin