Regulamin opinii

Regulamin Opinii do kursów z platformy edukacyjnej VABIKA.PL

Cel Opinii: Opinie mają na celu dzielenie się doświadczeniami związanymi z zakupem kursów oraz efektami jakie dzięki nim osiągają użytkownicy podczas nauki.

Prawdziwość: Wszystkie opinie powinny być rzetelne i oparte na prawdziwych doświadczeniach związanych z danym kursem Nieakceptowalne są opinie fałszywe, dezinformujące lub mające na celu wprowadzenie w błąd innych kupujących kursy.

Normy społeczne: Wpisy powinny być napisane w kulturalny sposób, nie powinny zawierać brzydkich słów, czy używać treści naruszających normy społeczne.

Reklama i Spam: Opinie nie powinny zawierać linków polecających inne produkty konkurencji, powinny być rzetelne i płynące prosto z odczuć kursanta.

Oceny i Skala Punktowa: Przy ocenianiu produktów prosimy stosować skalę punktową zgodnie z naszymi wytycznymi. Oceny powinny być adekwatne i oparte na konkretnych doświadczeniach.

Ocena i jej subiektywność : Każda opinia jest subiektywna, ale staramy się, aby była oparta na obiektywnych kryteriach. Zachęcamy do dzielenia się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi doświadczeniami.

Moderacja i Usuwanie Treści: Zastrzegamy sobie prawo do moderacji opinii i usuwania tych, które łamią nasze zasady. Użytkownicy zostaną poinformowani o powodach usunięcia ich opinii, jeśli to konieczne.

Odpowiedzialność Użytkownika: Autor opinii ponosi pełną odpowiedzialność za treść swojego wpisu. Jeżeli opinia narusza prawa autorskie, prywatność lub inne przepisy prawne, autor jest zobowiązany do poniesienia odpowiedzialności.

**Akceptacja Regulaminu

Copyright © 2022 vabika.pl  | Polityka prywatności | Regulamin